O nás

O nás

O nás

Cestovní kancelář SIT TRAVEL v současnosti zajišťuje servis pro více než 40 předních firem a institucí. To je společně s dvacetiletou tradicí a zkušenostmi v oboru zárukou profesionálního servisu. Každému požadavku věnujeme osobní péči a pozornost.

Specializujeme se na incentivní a kongresovou turistiku v ČR i v zahraničí. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní servis v oblasti služebních cest. Pro firemní kolektivy i jednotlivce máme připraveny cesty za sportovními zážitky. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci se stávajícími partnery, zároveň ale usilujeme o nové zákazníky. Od roku 1995 jsme akreditovaným agentem mezinárodní organizace IATA, současně jsme členem Asociace cestovních kanceláří ČR (ACKČR).

Máme stabilní a zkušený tým s letitou praxí v oboru. Spokojenost klienta, resp. úspěch našich akcí je zaručen osobní znalostí prostředí a spoluprací s osvědčenými partnery. Cestování se stalo neodmyslitelnou součástí našeho života. Každá novinka, vysoké nároky a nápady jsou pro nás výzvy, díky kterým zdokonalujeme náš servis ve Váš prospěch. Naším cílem je špičková péče v oblasti cestování.

Sittravel > O nás