Incentivní produkty

Incentivní produkty
Incentivní produkty
Incentivní produkty
Incentivní produkty
Kontakty
Pavel Vlk

Garant incentivních cest
Tel: +420 606 209 108
Email: vlk@sittravel.cz

Odeslání poptávky

Incentivní produkty

Ani dobrý nápad nezaručí dobrý výsledek. Proto přicházíme s originálními nápady! Jedině takové Vám zajistí náskok před ostatními a ve spojení s důrazem na každý detail přinášejí jistý úspěch. Toužíte po lyžování v kanadském Whistleru? Láká Vás nedotčená Afrika v rezervaci Ngorongoro? 

Chcete prohánět divoké hřebce sportovního Ferrari v italských Dolomitech? Adrenalin, wellness, kultura nebo sport? Ušijeme program na míru s ohledem na osobnost a povahu zákazníka - pro zaměstnance, management nebo obchodní partnery. Vybereme nejvhodnější destinaci, připravíme prezentaci a navrhneme program. Po skončení akce předložíme přehledné vyúčtování, fotodokumentaci a provedeme vyhodnocení. Stačí jedno rozhodnutí, jedna schůzka a o zbytek se postaráme.   

Privátní servis

Přímé přenosy z F1, Wimbledonu nebo British Open nikdy nebudou mít takovou šťávu, jako když je navštívíte osobně. Zajistíme Vám místo v těsné blízkosti sportovních velikánů či filmových celebrit. Kompletní servis zahrnuje letenky, transfery, luxusní ubytování, vstupenky do centra dění a bohatý doprovodný program. Za idoly Vás navíc můžeme dostat tou nejrychlejší a nejkomfortnější cestou, jakou nabízí jen Privat Jet. Ideální způsob dopravy pro 4 až 16 osob. Časy drahých pronájmů letadel jsou ty tam, tak proč marnit čas v oblacích, přeplněných letištních halách při přestupech, když se můžete věnovat zábavě nebo obchodním partnerům. Privátní transfery jsou samozřejmostí a ochotný poradce Vám bude neustále k dispozici. Na osobní jednání klademe nejvyšší důraz. 

Nespokojte se s málem a chtějte maximum.

Incentivní akce pro klíčové obchodní partnery

Místo konání: Londýn, Velká Británie
Počet osob: 12

Termín konání: listopad  2015 více

Incentivní akce pro klíčové zaměstnance a obchodní partnery

Místo konání: Cancún, Mexiko
Počet osob: 100

Termín konání: únor / březen  2016 více

Incentivní akce pro obchodní partnery

Místo konání: Island
Počet osob: 20

Termín konání: květen 2016 více

Sittravel > HLAVNÍ SLUŽBY > Incentivní produkty